×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/06/22 - 14:11
  • بازدید : 213
  • تعداد بازدیدکننده : 206
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری دوره تربیت مدرس برنامه بهبود شیوه زندگی سالم درمیانسالی

کارگاه آموزشی تربیت مدرس و مربی در برنامه های بهبود شیوه زندگی سالم در دوره میانسالی و سرطان های شایع زنان در معاونت بهداشت برگزار شد.

در این کارگاه  که در تاریخهای 18و 20 شهریور ماه سال جاری توسط گروه سلامت جمعیت و خانواده معاونت بهداشت برگزار شد 35 نفر از پرسنل مراکز و شبکه های بهداشت و درمان و 15 نفر از ماماهای شاغل درمعاونت بهداشت حضور داشتند.

 دکتر اهدایی وند مدیر گروه سلامت جمعیت و خانواده هدف از برگزاری این کارگاه را توانمند سازی هسته آموزشی میانسالان و آشنایی با سرطان‌های شایع زنان عنوان کرد و  مدیریت مراقبت و درمان بیماری های آمیزشی را توضیح داد.

  در ادامه دکتر یغمایی متخصص زنان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نکات کلیدی در خصوص سرطان سرویکس و غربالگری این سرطان را مطرح کرد .

 دکتر فقیه فلوشیپ ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز مباحث مربوط به سرطان پستان و غربالگری  این سرطان را در زنان آموزش داد.

 شیوه زندگی سالم در میانسالی توسط فاطمه عرب علیدوستی،  اپیدمیولوژی سرطان های زنان توسط مهشید غنچه و مشاوره برای تغییر رفتار (SOC ) توسط فاطمه قربانی،کارشناسان گروه سلامت باروری و خانواده معاونت بهداشت آموزش داده شد. 

همچنین فیلم های آموزشی مراقبت های مامایی که توسط وزارت بهداشت تهیه شده در کارگاه به نمایش درآمد.

 

.

 

  • گروه خبری : معاونت
  • گروه خبری : 131466
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست