×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/29 - 12:24
  • بازدید : 296
  • تعداد بازدیدکننده : 291
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور معاون بهداشت دانشگاه انجام شد:

تقدیر از مشارکت خیرین سلامت شبکه بهداشت شمیرانات

همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب(س) با حضور دکتر سهرابی معاون بهداشت دانشگاه از خیرین سلامت شبکه بهداشت شمیرانات تقدیر شد و کلاس آموزش‌های پیش از ازدواج و آزمایشگاه سل طالقانی که به همت خیرین سلامت بازسازی و تجهیز شده بود به بهره‌برداری رسید.

 دکتر سهرابی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار در سخنانی ضمن تقدیر از  همکاری خیرین سلامت  خدمات حوزه بهداشت رابسیار وسیع برشمرد.

معاون بهداشت دانشگاه با بیان تعدای از شاخص ها به نقش کارکنان بهداشتی در انجام مداخلات به موقع و اثر گذار  اشاره کرد که موجب مدیریت و جلوگیری از گسترش بسیاری بیماری‌ها در جامعه شده‌اند.

وی یادآوری کرد بسیاری از بیماریها توسط کارکنان بهداشتی کنترل و به مرحله حذف و ریشه کنی می‌رسد اما در جامعه کمتر به خدمات کارکنان  بهداشت و وسعت این  حوزه پرداخته شده است.

معاون بهداشت دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود از خیرین سلامت به عنوان بازوان توانمند حوزه بهداشت یاد نمود و اظهار امیدواری کرد که با معرفی هرچه بیشتر خدمات،حوزه بهداشت بیش از پیش از حمایت‌های مالی و معنوی بیشتر خیرین برخوردار گردد. 

 در ادامه مدیر شبکه بهداشت شمیرانات گزارشی از مشارکت خیرین در ساخت،  بازسازی و تامین وسایل و تجهیزات واحدهای بهداشتی ارایه کرد. 

در این مراسم که روز یکشنبه 28 آبان ماه در شبکه بهداشت شمیرانات برگزار شد از همکاری خیرین سلامت قدردانی شد و با حضور معاون بهداشت دانشگاه و  معاون اجرایی معاونت بهداشت کلاس آموزش‌های پیش از ازدواج و آزمایشگاه سل طالقانی به بهره‌برداری رسید.

 

  • گروه خبری : معاونت
  • گروه خبری : 135109
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست