×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/11/24 - 11:26
  • بازدید : 231
  • تعداد بازدیدکننده : 214
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری "کمیته ترویج تغذیه با شیر مادر " معاونت بهداشت

کمیته ترویج تغذیه با شیر مادر با حضور نمایندگان معاونت درمان و کارشناسان برنامه شیر مادر و تعدادی از بیمارستان های شهر و استان تهران در تاریخ 23 بهمن ماه به میزبانی معاونت بهداشت برگزار شد.

در این کمیته ضمن تاکید بر اهمیت تغذیه با شیر مادر و اجرای 10 اقدام ترویج تغذیه با شیر مادر در بیمارستان های دوستدار کودک نحوه همکاری مربیان کشوری شیردهی جهت برگزاری کارگاه ها در بیمارستان ها و برنامه تربیت مشاورین شیردهی تبیین شد.

همچنین نتایج ارزیابی بیمارستان ها ارایه و مداخلات مورد انتظار مطرح شد. 

در ادامه  اعضای کمیته درباره کمبود اعتبارات، نیاز به حضور نیروی کارشناس به ویژه در بخش بلوک زایمان، همچنین  نیاز به  همکاری مربیان کشوری شیردهی جهت تدریس در کارگاه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال بازخورد گزارش ارزیابی بیمارستان‌ها توسط کارشناسان برنامه شیر مادر مراکز و شبکه های بهداشت و اعلام درخواست  پوسترهای ترویج تغذیه با شیر مادر به معاونت درمان از جمله موارد تاکید شده در این جلسه بود.

این کمیته با حضور دکتر آستانه مدیر گروه جمعیت، خانواده و مدارس, احمدی رئیس گروه سلامت نوزادان، کودکان و شیر مادر، قاسم پور کارشناس برنامه های سلامت نوزادان و شیر مادر از معاونت بهداشت، افشار کارشناس برنامه شیر مادر از معاونت درمان و کارشناسان برنامه شیر مادر بیمارستان های آرمان، خانواده ارتش، تندیس، شهدای پاکدشت و انصار الغدیر بومهن پردیس برگزار شد. 

 

 

  • گروه خبری : معاونت
  • گروه خبری : 138889
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست