×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/11/23 - 08:39
  • بازدید : 85
  • تعداد بازدیدکننده : 74
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

ارایه خدمات بهداشتی در ۲۰ غرفه دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در راهپیمایی 22 بهمن

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با راه اندازی ۲۰ غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن خدمات بهداشتی را به راهپیمایان ارایه کرد.

دکتر زالی نیز از روند ارایه خدمات بهداشتی نیز از ایستگاه‌های فجر سلامت بازدید کرد و ضمن قدرانی از همکاران حاضر در غرفه ها روند  خدمات رسانی به مردم  را در مسیرهای راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بررسی کرد

دکتر  زالی در این باره اظهار کرد: حضور سفیدپوشان سلامت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد حضور جامعه خدوم سلامت در تمام عرصه های انقلاب و خدمت رسانی است که هر ساله باشکوه تر از پیش انجام می شود.

وی از در بازدید از غرفه های 15 گانه وزارت بهداشت ضمن ستایش نمایش توانمندی های سترگ نظام سلامت در ۴۵ سال گذشته  گفت: برپایی این غرفه ها در تهران و شهرستان‌ها توسط سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی، نشان دهنده حضور جامعه بزرگ سلامت در حمایت از آرمان‌های انقلاب است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشارکت بیش از ۴۶ میلیون نفر از هموطنان در پویش ملی سلامت را نشان‌دهنده اعتماد مردم به نظام سلامت دانست و گفت: متعاقب این مشارکت تاریخی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز با پیگیری پرونده بیماران دیابتی و پرفشاری خون شناسایی شده در این پویش، تمام تلاش خود را برای پاسخگویی شایسته به این اعتماد به کار بسته‌اند.

 ۲۰ غرفه دانشگاه  در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از ضلع شمالی میدان امام‌حسین(ع) تا مقابل دانشگاه تهران مستقر شدند و به مردم حاضر در گردهمایی خدمات بهداشتی ارایه کردند.

در این غرفه ها با مشارکت مراکز بهداشت شرق و شمال تهران و شبکه بهداشت شمیرانات خدمات غربالگری اندازه‌گیری قند و فشارخون انجام و بروشورها و پمفلت‌های بهداشتی توزیع شد. 

نیروهای مستقر در این غرفه‌ها مراقبین سلامت و کارشناسان پرستاری بودند که از ساعت 7 صبح تا پایان مراسم خدمات بهداشتی را به راهپیمایان ارایه کردند. 

نیروهای مستقر در این غرفه‌ها مراقبین سلامت و کارشناسان پرستاری بودند که از ساعت 7 صبح تا پایان مراسم خدمات بهداشتی را به راهپیمایان ارایه کردند. 
علاوه بر این یک ایستگاه نیز با همکاری اداره سلامت شهرداری،مرکز بهداشت شمال و خانه مشارکت مردم در سلامت این منطقه در مقابل درب بزرگ دانشگاه تهران خدمات بهداشتی درمانی را به راهپیمایان ارایه کرد. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • گروه خبری : معاونت
  • گروه خبری : 138813
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست