پنج شنبه ٠٩ تير ١٤٠١ - 
EN AR
1 2 3 4 5
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست سالیانه معاونت امور بهداشتی با مسئولین عشایر استان تهران

با توجه به آغاز کوچ عشایر در مناطق ییلاقی عشایر استان تهران و استانهای همجوار مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نشست سالیانه مشترک معاونت امور بهداشتی  با مسئولین امور عشایر استان تهران  برای هماهنگی جهت ارائه خدمات مطلوب سلامت در تاریخ26 اردیبهشت ماه  برگزار شد.

در این جلسه که با حضور نماینده امور عشایر استان تهران، مدیر گروه گسترش شبکه معاونت بهداشتی، مدیران شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، دماوند و مسئول گسترش شبکه بهداشت و درمان شمیرانات برگزار شد، گزارشی از روند ارائه خدمات در مناطق دماوند، شمیرانات و فیروزکوه ارائه شد و نیازهایی که برای ارائه خدمات مطلوب لازم است  از جمله تامین اینترنت برای ارائه خدمات آنلاین و  تامین وسیله نقلیه مناسب مطرح شد.  با توجه به اقامت مراقب سلامت پایگاه سلامت عشایری دشت لار شمیرانات، در طی مدت حضور عشایر در منطقه درباره مشکلات زیستی ایشان نیز گفت و گو شد. 

 هرساله با شروع فصل کوچ، دو پایگاه سلامت عشایری دشت لار در مناطق تحت پوشش شبکه شمیرانات و دماوند به مدت سه ماه فعال می شود و خدمات سلامت از قبیل مراقبت های کودکان ، زنان باردار، سالمندان و .. ، بیماریابی فعال، خدمات مرتبط با برنامه های بهداشت محیط، آموزش بهداشت و سلامت روان از طریق حضور در پایگاه سلامت و یا ایل گردشی توسط تیم پزشک خانواده روستایی انجام می شود.

در شهرستان فیروزکوه نیز، خدمات به عشایر با ایل گردشی بهورزان خانه های بهداشت صورت می پذیرد.

 

 


 

 

 


١٠:٤٦ - شنبه ٣١ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٧٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٢خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1722163
 بازدید امروز : 4018
 کل بازدید : 21399460
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 2.93
معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی  شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خيابان جمهوري اسلامي و خيابان حافظ (نقشه گوگل)

تلفن : 66707636-66700512- 021

پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir