چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1344017
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ششمین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشت برگزار شد

ششمین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشت برگزار شد

ششمین نشست شورای مدیران معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در سالجاری با حضور معاون بهداشتی دانشگاه، معاون اجرائی، مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت و رئیس گروه آمار، تحلیل عملکرد و برنامه ریزی و مسئول فناوری اطلاعات معاونت بهداشت، 15 بهمن‌ماه در سالن مرکز آموزش PHC معاونت برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس صافی معاون اجرائی معاونت بهداشت، ضمن خوش آمدگویی به دکتر غلامی و مهاجر به عنوان معاونین بهداشتی مرکز بهداشت شمال و شبکه بهداشت پیشوا در این جلسه، در خصوص اهداف و دستور جلسه مذکور شامل اولویتهای حوزه بهداشت، گزارش عملکرد سامانه سیب و نحوه پرداخت کارانه پرسنل توضیحاتی بیان نمود.

سپس معاونین بهداشتی مرکز بهداشت شرق و شبکه های پاکدشت و دماوند به ارائه گزارشی در خصوص سامانه سیب در سال 1396 پرداختند.

در ادامه معاون امور بهداشتی دانشگاه، با اشاره به این نکته که ثبت خدمات حوزه بهداشت دانشگاه از مرز 170 هزار خدمت در روز گذشته است، اظهار داشت: با پیگیری و نظارت ستاد معاونت بهداشت و مراکز و شبکه ها می توانیم در جهت بهره برداری از پتانسیل بالقوه همکاران گام برداریم.

وی همچنین ضمن بیان اهداف سامانه سیب، آن را ابزار قدرتمند مدیریتی دانست و بر نظارت و پایش مستمر مدیران و روسای مراکز و شبکه ها از عملکرد پرسنل تحت پوشش توسط این سامانه تاکید نمود.

دکتر عرشی با اشاره بر اهمیت ثبت دقیق و کامل خدمات در سامانه سیب، اظهار داشت: مبنای پرداخت اضافه کار و کارانه پرسنل مراکز و شبکه ها ثبت خدمات در سامانه سیب می باشد.

معاون امور بهداشتی دانشگاه، در قسمتی از سخنانش ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته در اجرای برنامه تحول سلامت، اذعان کرد: با اجرای این برنامه و ایجاد و فعالسازی پایگاه‌های سلامت و در نتیجه افزایش دسترسی جمعیت تحت پوشش به خدمات، تعداد مراجعین به مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاههای سلامت افزایش یافته است.

استفاده از امکانات جدید آن، بازآموزی و توجیه پرسنل در راستای ارتقا خدمت رسانی به جمعیت تحت پوشش، برگزاری جلسات مستمر با پیمانکاران پایگاه‌های برون سپار از دیگر موارد مورد تاکید معاون امور بهداشتی در این جلسه بود.

در پایان مهندس موسوی مسئول فناوری اطلاعات معاونت بهداشت، به ارائه گزارشی در خصوص بررسی مقایسه ای از عملکرد مراقبین سلامت و پزشکان و ثبت بسته های خدماتی آنان در آذر و دیماه سالجاری پرداخت.

ششمین جلسه شورای مدیران معاونت بهداشت برگزار شد


٢٠:٤٥ - دوشنبه ١٦ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٨٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.