سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 501876
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه شورای کارشناسی گروه سلامت کار در سال 99 تشکیل شد

اولین جلسه شورای کارشناسی گروه سلامت کار معاونت امور بهداشتی با حضور دکتر بهادری منفرد معاون امور بهداشتی در روز هجدهم تیرماه تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر بهادری منفرد معاون امور بهداشتی دانشگاه، ضمن تشکر ویژه از کلیه کارشناسان و بازرسان بهداشت حرفه ای مراکز و شبکه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بر ادامه فعالیتها و همچنین حفظ روحیه پرسنل در شرایط فعلی کرونا به منظور ارائه خدمات سریع و موثر در جهت کنترل و پیشگیری از ابتلاء کارگران و شاغلین در صنایع و صنوف مختلف به بیماری کرونا(کوید-19) تاکید کرد.

در ادامه دکتر ولی مدیر گروه تخصصی سلامت محیط و کار معاونت بهداشت، نیز با اشاره به وضعیت فعلی بیماری کرونا در منطقه از زحمات شبانه روزی کلیه کارشناسان بهداشت حرفه ای تقدیر و ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با کمک یکدیگر بر این بیماری فائق آئیم.

در پایان مهندس حریری رئیس گروه سلامت کار معاونت بهداشت، ضمن تشکر از همه کارشناسان زحمت‌کش گروه بهداشت حرفه ای با یادآوری نکات مهمی پیرامون برنامه های فعلی واحد در شرایط کرونا، بر لزوم استفاده از لوازم حفاظت فردی توسط کلیه پرسنل بازرس در حین بازدید از کارگاه‌ها و صنایع تاکید کرد.

از موارد مورد تاکید رئیس گروه سلامت کار معاونت بهداشت ذر این جلسه، بازدید از مراکز پرخطر (کلینیکها و درمانگاه‌ها، پاساژها، مجتمع های تولیدی و ...)، پیگیری اخطاریه های صادر شده، جمع آوری مستندات جهت بارگذاری در سامانه جامع عملیاتی بود.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای کلیه همکاران، بر تلاش بیشتر و هماهنگی و پیگیری مجدانه بمنظور پیاده سازی اهداف واحد در سال 99 تاکید کرد.

 


١٤:٥٢ - سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٩٤٤١٣    /    تعداد نمایش : ١٥١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66707636-66700512- 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.