دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 499395
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اخبار شبکه بهداشت و درمان شمیرانات

نمونه برداری و بازدید مشترک از منابع و مخازن آب شهر لواسان انجام شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شمیرانات، با توجه به حساسیت بهداشت  آب در زندگی و سلامت مردم، کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت لواسان منابع و مخازن آب این منطقه را ارزیابی و نمونه برداری کردند.  

در این بازدید که نمایندگان شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران نیز حضور داشتند، به منظور ارزیابی ریسک منابع و مخازن و بررسی وضعیت موجود سیستم آبرسانی شهر لواسان از این منابع بازدید و نمونه برداری میکروبی، کلر سنجی کدورت سنجی انجام شد. لازم به یاد آوری است نمونه ها با حفظ شرایط استریل به آزمایشگاه مرتبط ارسال شد.

بازدید از هایپر مارکت های  منطقه یک انجام شد

با حضور مسئول مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی واحد معاونت غذا و داروی شبکه، کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه از واحد سطح عرضه (هایپرمارکت ها) واقع در خیابان های اندرزگو، مژده و ولنجک در راستای مبارزه با بیوتروریسم و موادغذایی قاچاق و غیر مجاز و  عرضه محلول ضدعفونی کننده غیر مجاز انجام شد. طی بازدید کشف و ضبط اقلام غذایی و آرایشی و بهداشتی غیر مجاز و قاچاق به تعداد 359 عدد انجام شد. همچنین به متصدیان واحد بازدید شده درباره فروش و توزیع اقلام غذایی، آرایشی و بهداشتی با برچسب اصالت معتبر و نشان سیب سلامت و فاکتور رسمی خرید کالا توضیح و آموزش لازم داده شد.  130 عدد از مواد مکشوفه تا تعیین تکلیف نهایی به معاونت غذا و داروی دانشگاه منتقل و بقیه اقلام در محل با نظارت نماینده معاونت غذا و دارئی دانشگاه معدوم شد.  

بیمارستان محک از لحاظ اقدامات پیشگیرانه بیماری کووید 19  بازرسی شد

در این پایش  که با برنامه ریزی واحد بهداشت حرفه ای شبکه انجام شد، ضمن بازدید از قسمتهای مختلف ببیمارستان، عملکرد کارشناس بهداشت حرفه‌ای در رابطه با آموزش و رعایت پروتکلهای بهداشتی ویژه کرونا بررسی شد. در پایان نواقص کتباٌ برای مدیر بیمارستان ارسال شد.


١١:٤٥ - دوشنبه ٢ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٩٣٤٧٩    /    تعداد نمایش : ٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.