چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 418728
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از ماماهای نمونه حوزه بهداشت دانشگاه

تقدیر از ماماهای نمونه حوزه بهداشت دانشگاه

در تاریخ 23/2/97 از 15 مامای نمونه مراکز و شبکه های بهداشت و درمان تحت پوشش معاونت امور بهداشتی تقدیر شد. در حاشیه دومین نشست مدیران شبکه و روسای مراکز بهداشت تحت پوشش معاونت امور بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سالجاری که با حضور معاونین فنی معاونت بهداشت، مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت و همچنین مدیران و روسای گروه‌های معاونت بهداشتی، برگزار شد، از زحمات و تلاشهای 15 مامای  نمونه مراکز و شبکه های بهداشت و درمان تحت پوشش معاونت امور بهداشتی تقدیر شد.

در ابتدا دکتر محمدی نیا معاون فنی معاونت امور بهداشتی، با بیان این نکته که حیطه خدمات مامایی  بسیار گسترده است، اظهار داشت: این خدمات برای تمام طول عمر از ابتدای تولد تا انتهای آن ادامه دارد و حوزه های متفاوت بهداشتی از قبیل بهداشت بارداری، مشاوره و آموزش در دوران قبل از بلوغ، ازدواج و بارداری را شامل می شود.

در ادامه دکتر اهدائی وند مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و تغذیه معاونت امور بهداشتی ضمن خوشامدگویی به ماماهای حاضر در جلسه از زحمات ایشان در سال 96 تشکر کرد.

وی در ادامه به قرائت متن تقدیر دکتر محمد آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از ماماهای نمونه تحت پوشش معاونت امور بهداشتی پرداخت.

در پایان از زحمات ایشان با اهدا لوح مذکور تقدیر شد.

در این لوح آمده است:

عطیه الهی در دستان پرتوانتان نبض حیات را در نوزاد متجلی می سازد و ضربان قلبتان ترنم آهنگ زیبایی است که نوید بخش مهر مادری است.

از اینکه با مهارت کافی به عنوان حلقه ی مهم ارتباطی و مراقبتی در سلامت مادر و خانواده بوده و با ارائه ی مراقبت های ایمن مامایی در تامین سلامت زنان و مادران نقش ایفا می نمایید؛ از سرکار عالی سپاسگزاری نموده و ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی شما این لوح تقدیر، تقدیم حضور مهربانانه و مشفقانه ی شما می گردد.

امید است با اشراف به فلسفه علم مامایی که همراهی مادر و نوزاد پیش از تولد تا تولد و کودکی است با تلاش و جدیت و هم اندیشی در امر تحقیق و پژوهش و الگو برداری از کشورهای موفق در طب مامایی و ارائه طرح های مختلف جهت حل مسائل کنونی این حیطه شاهد توسعه پایدار این حرفه و در نهایت بهبود شاخص های سلامت مادر و نوزاد و مطرح شدن ماماهای ایران در سطح بین المللی باشیم.

 

                                                                     دکتر محمد آقاجانی

                                                                         رئیس دانشگاه

گفتنی است افسانه شهبازی از مرکز بهداشت شرق نیز به عنوان مامای نمونه کشوری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انتخاب و از سوی وزارت بهداشت مورد تقدیر قرار گرفت.

برای مشاهده اسامی ماماهای نمونه سال 96 حوزه بهداشت دانشگاه اینجا کلیک کنید

تقدیر از ماماهای نمونه حوزه بهداشت دانشگاه


١٣:٢٥ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢١٥٠    /    تعداد نمایش : ١٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.