دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 431153
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه توجیهی پیمانکاران پایگاه‌های برونسپاری

برگزاری جلسه توجیهی پیمانکاران پایگاه‌های برونسپاری

جلسه توجیهی پیمانکاران پایگاه‌های برون سپار در تاریخ ٩٧/٠١/٢٦ با حضور دکتر عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه، معاون اجرائی ایشان، مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت و پیمانکاران این  پایگاه‌ها برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس موسوی مسئول فناوری اطلاعات معاونت بهداشت به ارائه گزارشی در خصوص عملکرد سامانه سیب در سال 96 و نقاط ضعف و قوت آن به تفکیک مراکز و شبکه های تحت پوشش پرداخت.

سپس دکتر عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با تقدیر از زحمات انجام شده اظهار داشت: در سال گذشته با تلاش همکاران حوزه بهداشت، خدمات بسیاری به جمعیت تحت پوشش ارائه شد. به طوریکه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیشترین خدمات ثبت شده روزانه در سامانه سیب را در کشور دارا می باشد.

دکتر عرشی در ادامه گفت: همکاران حوزه بهداشت بایستی همانند گذشته ضمن ارائه مطلوب خدمات مورد نیاز بر اساس گروه‌های سنی و بسته خدمتی، نسبت به ثبت دقیق این خدمات اقدام و از تکرار و یا ثبت خدمات ارائه نشده، پرهیز نمایند.

معاون امور بهداشتی دانشگاه از راه اندازی سیستم راستی آزمایی خدمات ثبت شده در سامانه سیب توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتدای سالجاری خبر داد و اذعان کرد: این سیستم به طور مکانیزه از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک با خدمت گیرندگان ثبت شده در سامانه سیب ارتباط برقرار نموده و نسبت به راستی آزمایی و میزان رضایتمندی خدمات ارائه شده اقدام می نمایند.

وی با بیان این مطلب که در این طرح به 10 درصد از مراجعین 48 ساعت گذشته به واحدهای بهداشتی، پیامک ارسال می شود، گفت: بر اساس راستی آزمایی انجام شده توسط وزارت بهداشت، رضایت مراجعین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مطلوب ارزیابی شده است.

در ادامه معاون امور بهداشتی دانشگاه به منظور دقت و سهولت در فرایند راستی آزمایی، خواستار اصلاح و تکمیل سریع شماره تلفن همراه خدمت گیرندگان در سامانه سیب شد.

دکتر عرشی با اشاره به وجود اختلاف در هزینه های تمام شده در مناطق مختلف تحت پوشش، اظهار داشت: معاونت بهداشت به منظور ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات، تصمیمات لازم جهت برگزاری مناقصه عقد قرارداد با پیمانکاران بخش خصوصی را اخذ نموده است.

در پایان این جلسه معاون امور بهداشتی دانشگاه به سوالات و ابهامات پیمانکاران پایگاه‌های برون سپار پاسخ گفت.

برگزاری جلسه توجیهی پیمانکاران پایگاه‌های برونسپاری
برگزاری جلسه توجیهی پیمانکاران پایگاه‌های برونسپاری


١٤:٤٠ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٤٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.