دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 431154
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه مدیران شبکه ها و روسای مراکز معاونت بهداشت برگزار شد

اولین جلسه مدیران شبکه ها و روسای مراکز معاونت بهداشت برگزار شد

اولین نشست جلسه مدیران شبکه ها و روسای مراکز معاونت امور بهداشتی دانشگاه در سال 97، با حضور معاون امور بهداشتی دانشگاه، معاونین فنی و اجرائی، مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت، 26 فروردین ماه در سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه، در خصوص اهمیت تشکیل معاونت اجتماعی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور توضیحاتی بیان نمود و اظهار داشت: به علت نزدیکی فعالیت‌های دو حوزه بهداشت و امور اجتماعی، این دو معاونت همکاری های مستمر و تنگاتنگی خواهند داشت.

سپس دکتر اسدی در خصوص تشکیل مجمع سلامت توضیحاتی ارائه کرد.

معاون امور بهداشتی دانشگاه راه اندازی پایگاه‌های برون سپار و تکمیل شبکه های بهداشتی درمانی را گام موثری در افزایش دسترسی و ارتقا خدمت رسانی به جمعیت تحت پوشش دانست و بر لزوم برگزاری جلسات متعدد و مستمر آموزشی جهت ارتقاء کیفی خدمات تاکید کرد.

وی در ادامه از برگزاری مناقصه جهت برونسپاری پایگاه‌های بهداشت در اردیبهشت ماه خبر داد و اذعان کرد: امیدواریم با برگزاری مناقصه با نیروهای کارآمدتری به هموطنان خدمت رسانی کنیم.

دکتر عرشی با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص ثبت خدمات گفت: با تلاش همکاران حوزه بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه برتر در ثبت خدمات روزانه در دانشگاه‌های کشور می‌باشد و توانستیم به  76% از جمعیت دارای پرونده الکترونیک سلامت تحت پوشش معاونت بهداشت حداقل یکبار خدمت ارائه نماییم.

معاون امور بهداشتی دانشگاه با تاکید بر اهمیت نظارت مستمر بر فعالیت‌ها، از راه‌اندازی سیستم راستی آزمایی خدمات ثبت شده در سامانه سیب توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابتدای سالجاری خبر داد و اذعان کرد: این سیستم به طور مکانیزه از طریق تماس تلفنی یا ارسال پیامک با خدمت گیرندگان ثبت شده در سامانه سیب ارتباط برقرار نموده و نسبت به راستی آزمایی و میزان رضایتمندی خدمات ارائه شده اقدام می نمایند.

لزوم توجه به داشبرد اطلاعاتی سامانه سیب و تکمیل شماره تلفن همراه خدمت گیرندگان جهت انجام راستی آزمایی در این سامانه، از مهمترین موارد مورد تاکید معاونت امور بهداشتی در این جلسه بود.

در پایان این جلسه گزارشی در خصوص عملکرد سامانه سیب در سال 96 و نقاط ضعف و قوت آن به تفکیک مراکز و شبکه های تحت پوشش توسط مهندس موسوی مسئول فناوری اطلاعات معاونت بهداشت ارائه شد.

اولین جلسه مدیران شبکه ها و روسای مراکز معاونت بهداشت برگزار شد


١٣:٤٨ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٤٤٨    /    تعداد نمایش : ١٩٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.