چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠ - 
EN AR
1 2 3 4 5
 
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین نشست مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت در سال 1400

 

اولین نشست مدیران شبکه ها و روسای مراکز بهداشت تحت پوشش معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1400، در خصوص پایش و ارزیابی طرح شهید سلیمانی، با حضور دکتر بهادری معاون امور بهداشتی دانشگاه، دکتر جانبازی معاون اجرایی معاونت بهداشت، مدیران شبکه‌ها و روسای مراکز بهداشت و همچنین مدیران و سرگروه‌های ستادی تیم‌های پایش و ارزیابی شبکه‌ها/ مراکز در معاونت بهداشتی ، روز یک شنبه 15 فروردین ماه سالجاری،  به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه که با محوریت طرح مدیریت و کنترل اپیدمی کووید- 19 به شیوه محله و خانواده محور تشکیل شد،  دکتر بهادری ضمن تشکر  از زحمات همکاران مراکز و شبکه‌ها و معاونت امور بهداشتی، در خصوص تشدید نظارت بر انجام پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی مخصوصا در شهرستان‌های قرمز و نارنجی و نیز پیگیری موارد مثبت اعلام شده در اسرع وقت تاکید کرد.

وی همچنین در خصوص  افزایش پذیرش بیماران علامت دار در مراکز منتخب کووید، همکاری بیشتر با بسیج اصناف و ... توضیحاتی بیان کرد.

در ادامه دکتر سربازی در خصوص توزیع پارت بعدی  واکسن کرونا شامل اسپوتنیک، سینوفارم و بهارات، توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان روسای مراکز، مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان در شهرستان‌ها، به ارائه گزارشی در خصوص چالش‌های مربوط به اجرای طرح، آمارهای مربوط به تعداد pcr و pcr مثبت، تعداد Rapid و  Rapid مثبت  و تعداد رهگیری‌ها به صورت مقایسه ای در دو هفته اخیر پرداختند.

 

 

 

 


١٣:٠٨ - يکشنبه ١٥ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٣٠٢    /    تعداد نمایش : ١٤٦خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 531812
 بازدید امروز : 15011
 کل بازدید : 17948065
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 4.10
معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی  شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خيابان جمهوري اسلامي و خيابان حافظ (نقشه گوگل)

تلفن : 66707636-66700512- 021

پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir