چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1283719
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسات معاونت امور بهداشتی در هفته ای که گذشت

جلسات معاونت امور بهداشتی در هفته ای که گذشت

برگزاری دومین جلسه کارشناسی برنامه شیر مادر و نوزادان

دومین جلسه كارشناسي برنامه شیر مادر و نوزادان در تاریخ 96/6/13 با حضور كارشناسان برنامه شیر مادر و نوزادان مراكز و شبكه هاي بهداشت تحت پوشش، در سالن اجتماعات ستاد شبکه بهداشت و درمان شمیرانات از ساعت 8.30 لغایت 13برگزار شد.

در ابتدا احمدی رئیس گروه سلامت نوزادان، کودکان و شیر مادر معاونت بهداشتی در خصوص پانل و نحوه استخراج آن، دقت در درخواست مکمل ها و ثبت در سامانه سیب، ثبت دقیق دفاتر بازدید در هنگام پایش کارشناسان ستاد توضیحاتی ارائه نمود.

سپس قاسم پور کارشناس نوزادان و شیر مادر معاونت بهداشتی پاورپوینت "اجرای دستورالعمل برقراری تماس پوست با پوست مادر و نوزاد و شروع تغذیه با شیر مادر در ساعت اول تولد" را جهت کارشناسان شیر مادر و نوزادان مراكز و شبكه هاي بهداشت تحت پوشش تدریس نمودند.

در ادامه در خصوص اکسل پایش و ارزیابی بیمارستان های دوستدار کودک، برنامه عملیاتی نیمه دوم سال 96 مراکز، مشکلات بازدید از واحد های ستادی و سطوح محیطی مطالبی را بیان نمود.

در پایان نیزکارشناسان، نظرات و پیشنهاداتی در راستای اجرای بهتر برنامه شیر مادر و نوزادان در مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ارائه نمودند.

برگزاری دومین جلسه کارشناسی برنامه شیر مادر و نوزادان

برگزاری جلسه مدیریت خطر بلایا

سومین جلسه کارشناسان مدیریت خطر بلایا با حضور کارشناسان برنامه مراکز وشبکه ها در تاریخ 96/6/13 درمحل معاونت بهداشتی برگزار گردید.

در ابتدا مهندس محمدی ضمن معرفی سیدین خراسانی بعنوان کارشناس جدید مدیریت خطر بلایای شبکه بهداشت پردیس از زحمات مهندس پریزاد که تاکنون اقدامات شایسته ای را در حوزه مدیریت خطر بلایا در شبکه بهداشت ودرمان پردیس انجام داده بودند، تشکر وقدردانی نمود.

در ادامه کارشناس مدیریت خطر بلایا پایش و نظارت مستمر بر عملکرد کارشناسان محیطی در حوزه مدیریت خطر بلایا را یکی از عوامل مهم  تحقق اجرای برنامه های این واحد دانسته و بر لزوم برنامه ریزی و اجرای این امر تاکید نمود.

اعلام شاخص های پنل مدیریت ونحوه احتساب آنها، تهیه شناسنامه آموزشی کارکنان در حوزه مدیریت خطر بلایا وپدافند غیر عامل، سامانه پشتیبانی در شرایط اضطراری و لزوم تهیه لیست تجهیزات پشتیبانی و تخصصی موجود ومورد نیاز در شرایط اضطراری، گزارش عملکرد فصلی، اعلام اسامی تیم واکنش سریع، از دیگر موارد مطروحه در این جلسه بود.

در پایان با توجه به پیشرو بودن مناسبت روز جهانی کاهش خطر بلایا در مهر ماه، مهندس محمدی اقدامات مورد انتظار را  بیان داشته و خواستار برنامه ریزی و انجام تمهیدات لازم جهت هرچه بهتر برگزار شدن این روز گردید.

برگزاری جلسه مدیریت خطر بلایا


١٥:١٠ - يکشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥١٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.