شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 22
صفحه اصلي > پایگاه های برونسپاری > سؤالات متداول 
 

سوال:  آیا پایش  های ستاد های  مراکز / شبکه ها / معاونت بهداشتی  در پرداخت حقوق مراقبین سلامت تاثیر دارد؟

پاسخ: با توجه به اینکه عملکرد هر مراقب سلامت قابل استخراج از سامانه ی سیب می باشد، و 30% پرداخت در پایان هر فصل بر اساس  پایش پایگاه سلامت انجام می پذیرد.  کارکرد مراقبین سلامت هر پایگاه و خدمات انجام گرفته برای احتساب پرداخت از سامانه ی سیب قابل احتساب می باشد.   

 

سوال: آیا این مسئله صحت دارد که در بعضی از پایگاهها به برخی از مراقبین سلامت بیش از   یک میلیون و چهارصد هزار تومان  پرداخت می گردد؟

پاسخ: در برخی از پایگاه های سلامت، پیمانکاران برای ایجاد انگیزه و افزایش تعداد مراجعین و همچنین افزایش بار مراقب، اقدام به ابتکاراتی نموده اند. از جمله تغییر در میزان پرداخت ها، به طریقی که از مقدار تعرفه ی قرارداد کل دانشگاه شهید بهشتی عدول نشود.

 

سوال: آیا به محض شروع به کار مراقب در پایگاه، باید قرارداد بین پیمانکار و مراقب سلامت بسته شده باشد و به امضا طرفین رسیده باشد؟ و آیا دوره ی آموزشی مراقب سلامت نیز جزو این زمان محسوب می شود؟

پاسخ: به محض اینکه مراقب سلامت به عنوان کارآموز مرحله ی اول آموزش به ستاد شبکه معرفی می گردد وتوسط ستاد شبکه  در لیست آموزش ها قرار می گیرد( چه در حال آموزش در کلاس آموزشی باشد و چه در حال کار در پایگاه سلامت ) ، باید توسط پیمانکار مورد عقد قرارداد قرار گیرد و نمونه ای از این قرارداد در پایگاه برای پایشگر ستادی در دسترس باشد تا در چک لیست پایش نمره ی آن لحاظ گردد. و در تمام این مدت پرداخت حقوق طبق این قرارداد باید انجام پذیرد.

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.