چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 414970
صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، پیشتاز ثبت خدمات روزانه در سامانه سیب

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، پیشتاز ثبت خدمات روزانه در سامانه سیب

دکتر شهنام عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اظهار داشت: خدمات ثبت شده توسط کاربران سامانه سیب حوزه معاونت امور بهداشتی، دانشگاه را در زمره دانشگاه‌های برتر کشور در راستای اجرای پرونده سلامت الکترونیک قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی این سامانه و الکترونیکی شدن ثبت خدمات، دسترسی به اطلاعات مراجعین با دقت و سهولت بیشتری صورت می پذیرد، افزود: با نظارت و پایش مداوم و دقیق همکاران معاونت امور بهداشتی و مدیران و روسای مراکز و شبکه های بهداشت تحت پوشش از این سامانه، به موفقیت هایی قابل توجهی دست یافته ایم؛ به طوری‌که درصد پوشش پرونده های فعال در سال ۹۶ نسبت به سال گذشته، ۸ درصد رشد داشته است.

معاون امور بهداشتی دانشگاه ضمن تقدیر از زحمات همکاران حوزه بهداشت در اجرای این سامانه ادامه داد: معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با میانگین ثبت ۱۹۰ هزار و ۶۰۹ خدمت در روز به افتخار دانشگاه برتر در زمینه ثبت روزانه خدمات در سطح کشور دست یافته است.

دکتر عرشی عنوان کرد: پس از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به ترتیب دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران با میانگین ثبت خدمات روزانه ۱۴۸ هزار و ۹۶۲، شیراز ۱۳۴ هزار و ۶۱۸ و اصفهان ۱۳۰ هزار و ۴۹۶ رتبه های دوم تا چهارم را در ثبت خدمات به خود اختصاص داده اند.

دکتر عرشی در خصوص عملکرد معاونت امور بهداشتی در سامانه سیب از ابتدای سال تا ۱۶ اسفند ماه سالجاری اظهار داشت: خدمات ثبت شده توسط کاربران سامانه سیب حوزه معاونت امور بهداشتی دانشگاه ۳۳ میلیون و ۳۹۷ هزار و ۶۱۴ بوده و این ثبت خدمات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را در زمره دانشگاه‌های برتر کشور در راستای اجرای پرونده سلامت الکترونیک قرار داده است.

وی افزود: این تعداد از خدمات به ۳ میلیون و ۸۴۸ هزار و ۵۹۸ مراجعه کننده در واحد های بهداشتی تحت پوشش معاونت امور بهداشتی ارائه و در سامانه یکپارچه بهداشت ثبت و به سرورهای وزارت بهداشت ارسال شده است. این خدمات توسط ۴۳۳۳ نقش شامل پزشک، مراقب سلامت، ماما، کارشناس بهداشت روان، کارشناس تغذیه، دندانپزشک و بهورز در ۵۷۸ واحد بهداشتی به خدمت گیرندگان در گروه‌های سنی مختلف ارائه شده است.

دکتر عرشی در پایان از حمایتهای رییس دانشگاه و زحمات همکاران حوزه بهداشت در اجرا و پیشبرد موفقیت آمیز این برنامه قدردانی کرد.

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، پیشتاز ثبت خدمات روزانه در سامانه سیب


١٤:٤٦ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٩٥١٥    /    تعداد نمایش : ١٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری اسلامی- طبقه پنجم-معاونت امور بهداشتی

تلفن : 66729531 - 021
پست الکترونیک : doh.feedback@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.